Sæt MØBLER, 5 dele. 1800-/1900-tallet.

23817. Sæt MØBLER, 5 dele. 1800-/1900-tallet.

Stole et par, malet hvid. Gulvlampe, birk, 1940'erne, højde 150 cm. Skrin med smedejernsbeslag, 1800-tallet, 66x44x37 cm. Lodderegulatoranlæg med lodning.

Skader og slitage. Pendulet mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.147