GUSTAV ARNE. Olie på lærred. "Bugt 1961", signeret.

23805. GUSTAV ARNE. Olie på lærred. "Bugt 1961", signeret.

32 x 81 cm.

Lidt plettet.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Få foretaget en gratis vurdering!

32 x 81 cm.

Lidt plettet.

Kunstner/designer

Gustav Arne (1925–2011)

Antal besøg: 1.858