STOLE, 1 par "Svensk model", gustaviansk stil, 20. århundrede.

237893. STOLE, 1 par "Svensk model", gustaviansk stil, 20. århundrede.

Stole, 1 par, "svensk model".

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stole, 1 par, "svensk model".

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.478