TÆPPE. Orientalsk. Håndknyttet. Muligvis persisk Tuserkan.

237818. TÆPPE. Orientalsk. Håndknyttet. Muligvis persisk Tuserkan.

205x125 cm.

Pletter.
Brugsslitage.
Vipper mangler på den ene side.

Få foretaget en gratis vurdering!

205x125 cm.

Pletter.
Brugsslitage.

Antal besøg: 850