FLINT LOCK PISTOL, England.

FLINT LOCK PISTOL, England.
2377021. FLINT LOCK PISTOL, England.

SK muffepistol 1780-1790.
Med afskruelig tønde til opladning.
Signeret: Field Aylesbury.

Sikring til han- og brandstål virker halv og fuld spænding.
Brugsslitage, mærker, ridser. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

SK muffepistol 1780-1790.
Signeret: Field Aylesbury.

Antal besøg: 688