VICTOR HONORÉ JANSSENS. HANS KREDS. olie på lærred.

237684. VICTOR HONORÉ JANSSENS. HANS KREDS. olie på lærred.

Figurscene i landskab. ca 38 x 61 cm.

Overfladeslitage. Smuds. Gulnet lak. Krackelyrer. Tab af farve. Retoucher.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.337