ANVENDELSE OG LITOGRAFI, JAPAN.

2376374. ANVENDELSE OG LITOGRAFI, JAPAN.

Akvarel af en spisende kat. Underskrevet. Billedmål: ca 33,5 x 30 cm. Rammemål: ca 50 x 40 cm.
Litografi af tre fiskere. Signeret og dateret 1983. Billedmål: ca 39,5 x 46 cm. Rammemål: ca 64 x 56,5 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 712