SPIDER Clock, sølv, John Ward, London, omkring 1800.

237535. SPIDER Clock, sølv, John Ward, London, omkring 1800.

Diameter ca. 7 cm.

Glas mangler. Ridser, stød.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter ca. 7 cm.

Glas mangler. Ridser, stød.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 1.290