GLASOBJEKT, 4 stk, design Hanne Dreutler for Studio Åhus.

23748. GLASOBJEKT, 4 stk, design Hanne Dreutler for Studio Åhus.

Signeret, højde 8 - 11 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret, højde 8 - 11 cm.

Mindre slitage.

Antal besøg: 2.294