HANS NYGREN. litografi, signeret.

2374434. HANS NYGREN. litografi, signeret.

Billedmål ca 43 x 37 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Glas mangler.

Kunstner/designer

Hans Nygren (Født 1928)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål ca 43 x 37 cm.

Kunstner/designer

Hans Nygren (Født 1928)

Antal besøg: 385