ARMBÅND, 18 karat guld. Vægt 59,8g.

23734. ARMBÅND, 18 karat guld. Vægt 59,8g.

Stemplet Boliden, længde ca. 21,5 cm.

Mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage.

Antal besøg: 1.277