ET HØJTTALERSKAB I MIDTEN AF ÅRHUNDRET.

2373058. ET HØJTTALERSKAB I MIDTEN AF ÅRHUNDRET.

uden etiket, 92 cm høj x 51 cm bred x 39,5 cm dyb.

Vandpletter og slid på toppen og ridser i den ene side, et ben mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 275