Barok skab 1700-tallet.

Barok skab 1700-tallet.
2372194. Barok skab 1700-tallet.

højde ca 198 cm, bredde ca 131 cm, dybde ca 47 cm.

der er enkelte tilføjelser, sider og bagside, ikke original nøgle, en ring til æsken mangler, Brugsslitage, senere repareret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 867