HERREUR, Hugo Boss, 1610, quartz.

2370927. HERREUR, Hugo Boss, 1610, quartz.

Bopælsnummer 30823.
Ca 35 mm bred ekskl. Krone.
Rustfrit stål.

Brugsslitage, ridser. Virker ikke i enklere test, ikke testet med nye batterier. Der ydes ingen funktionsgaranti. Ikke åbnet af auktionshuset.

Få foretaget en gratis vurdering!

Bopælsnummer 30823.
Ca 35 mm bred ekskl. Krone.
Rustfrit stål.

Antal besøg: 1.890