Armbåndsur CERTINA CERTIDATE, 14 karat guld.

237070. Armbåndsur CERTINA CERTIDATE, 14 karat guld.

Indgravering på bagsiden af godset. Urets diameter er cirka 3,2 cm. Flex armbånd, forgyldt.

Brugsslitage. Ridset glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Ridset glas.

Antal besøg: 4.446