VÆGSPEJL, 19./20. århundredes nyrenæssance.

237064. VÆGSPEJL, 19./20. århundredes nyrenæssance.

Mahogni. Højde 164 cm. Bredde 70 cm.

Brugsslitage, 1 bagplade løs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, 1 bagplade løs.

Antal besøg: 664