PILARÍN BAYÉS. Orkesterleder.

PILARÍN BAYÉS. Orkesterleder.
2369779. PILARÍN BAYÉS. Orkesterleder.

Markørtegning på papir
Signeret, dateret 1989 og dedikeret
42x28 cm.

I god stand, mild oxidation. Træramme. Ikke undersøgt uden for rammen.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Markørtegning på papir
42x28 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 183