KLUB LÆNESTOLE, 1 par, 1920'erne / 30'erne.

236949. KLUB LÆNESTOLE, 1 par, 1920'erne / 30'erne.

Læder betrukket. Længde 85, højde 85 cm.

Alder og Brugsslitage. Nogle knapper mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 945