VÆGUR, omkring 1900.

VÆGUR, omkring 1900.
236911. VÆGUR, omkring 1900.

Højde 51 cm.
Nøgle og pendul fås.

Slitage, laktab, ridser og mærker, mindre revner.

Få foretaget en gratis vurdering!
236911. VÆGUR, omkring 1900.

Højde 51 cm.
Nøgle og pendul fås.

Antal besøg: 749