PER MÅNSSON, OLIE PÅ LÆRD, STILLEB.

2368635. PER MÅNSSON, OLIE PÅ LÆRD, STILLEB.

Motiv, der forestiller svampe. Billedmål: 56,5 x 37,5 cm. Rammemål: 66 x 48 cm.

Farvetab og krakelering.

Få foretaget en gratis vurdering!

Farvetab og krakelering.

Antal besøg: 554