SKÆNK / SCHATULL, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

236852. SKÆNK / SCHATULL, eg, første halvdel af det 20. århundrede.

Længde 97 cm, bredde 49, længde 104.

Mindre ridser og blå mærker.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre ridser og blå mærker.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 658