BUREAU / SENGEBORDE, 1 par, 1800-/1900-tallet.

236769. BUREAU / SENGEBORDE, 1 par, 1800-/1900-tallet.

3 skuffer.
Længde 25, bredde 29, højde 61 cm.

Senere benstilling. Slitage, ridser, pletter.
En nøgle er tilgængelig, egnet til begge bureauer.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

3 skuffer.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 927