STOL LOUNGE / DAYBED.

STOL LOUNGE / DAYBED.
2367678. STOL LOUNGE / DAYBED.

Totalhøjde ca 77 cm Total bredde ca 184 cm Siddehøjde ca 45 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.165