WILKE ADOLFSSON. Kopvase, signeret og dateret -91.

236668. WILKE ADOLFSSON. Kopvase, signeret og dateret -91.

Safari motiv. Flerfarvet glas, orange og brun. Også signatur i indretningen "WA 91".
Højde 28 cm.

Alders slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 28 cm.

Alders slid.

Antal besøg: 1.570