Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
TASKE, læder, SJ, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.
236554. TASKE, læder, SJ, tredje fjerdedel af det 20. århundrede.
Længde 40, højde 30 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Længde 40, højde 30 cm.
Vis hele teksten
Mindre slitage.
Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg:
2.805