ALGOT V RINGSTRÖM. Vinterbillede, olie på lærred, signeret og dateret 1922.

236503. ALGOT V RINGSTRÖM. Vinterbillede, olie på lærred, signeret og dateret 1922.

80 x 104 cm.

Krakeleret, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

80 x 104 cm.

Krakeleret, pletter.

Antal besøg: 1.520