TASKE, Baron, weekendmodel.

TASKE, Baron, weekendmodel.
2364810. TASKE, Baron, weekendmodel.

Brun mocca og læder, for i bordeaux tekstil, mål ca 48x40x23 cm. Et indvendigt rum med lynlås.

Brugsslitage, mindre skader på håndtaget. Skulderrem mangler.

Tema

Autumn vintage and pre-owned

Få foretaget en gratis vurdering!

Tema

Autumn vintage and pre-owned

Antal besøg: 1.976