PLATEAFSPILLER, Sony, PS-LX330P, Japan.

2364775. PLATEAFSPILLER, Sony, PS-LX330P, Japan.

Serienummer 1043674.
Længde ca 36 cm. Bredde ca 33 cm.

Ikke funktionstestet. Overfladeslitage. Nål mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Serienummer 1043674.

Antal besøg: 1.232