JEAN FRANCOIS MILLET (1814-1875). EFTER. TO TRÆKÆRERE.

2364347. JEAN FRANCOIS MILLET (1814-1875). EFTER. TO TRÆKÆRERE.

En kopi, signeret og dateret R. Murray 1913, olie på lærred 44 x 59,5 cm.

Relinet; noget tilhørende retouchering, trænger til en let rengøring.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 607