LÆNESTOL, Knolls Moderne lænestole, 20. århundrede.

236402. LÆNESTOL, Knolls Moderne lænestole, 20. århundrede.

Bakke mærket. Total højde 77 cm.

Brugsslitage. Slitage, ridser og stød.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 5.423