Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
BORDLAMPER, 2 stk., til hver to stearinlys, 20. århundrede.
236093. BORDLAMPER, 2 stk., til hver to stearinlys, 20. århundrede.
Højde 39 cm og 34 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
Højde 39 cm og 34 cm.
Vis hele teksten
Brugsslitage.
Antal besøg:
436