LUIS DUBON PORTOLÉS. olie på lærred.

2360705. LUIS DUBON PORTOLÉS. olie på lærred.

Frugtstilleben, signeret, 58x67 cm Med guldramme.

Mindre Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre Overfladeslitage.

Antal besøg: 1.036