S. SPENCER. "River landscape" olie på lærred, signeret.

235954. S. SPENCER. "River landscape" olie på lærred, signeret.

27 x 52 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

27 x 52 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 1.040