SERVICEDELE, 12 stk. "Coq", Stig Lindberg, Gustavsberg.

235848. SERVICEDELE, 12 stk. "Coq", Stig Lindberg, Gustavsberg.

Kande, gryde, smør/gryde, rund form, 4 tallerkener og 4 rektangulære serverings-/ovnforme med længde 14-43 cm.

Kande med krakeleringer, ellers mindre brugsspor.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 964