LARS EJE LARSSON. Litografi, nummereret 76/320, signeret.

235838. LARS EJE LARSSON. Litografi, nummereret 76/320, signeret.

26,5 x 22 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Lars Eje Larsson (Født 1954)

Få foretaget en gratis vurdering!

26,5 x 22 cm.

Kunstner/designer

Lars Eje Larsson (Født 1954)

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besøg: 1.124