EN BANJULELE BANJO AF KEECH, CASES.

2358336. EN BANJULELE BANJO AF KEECH, CASES.

og en italiensk fremstillet lut, hylster.

Banjo - på snor mangler, overfladeslid på huden. Lute - trænger til omstrengning, nogle ridser i træet. Slid på begge sager.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 462