VALDEMAR PETERSEN. Vase, glaseret stentøj, B&G, Danmark.

2357963. VALDEMAR PETERSEN. Vase, glaseret stentøj, B&G, Danmark.

Vase, signeret VP i boet og mærket 228, Bing & Grøndahl Højde 17 cm.

Brugsspor, aflejringer indeni.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 660