BABYKURV, 1900-tallet.

BABYKURV, 1900-tallet.
2357721. BABYKURV, 1900-tallet.

Kurv i vævet rattan. Benstel i malet træ. Længde ca 90, højde 75 cm.

Overfladeslitage. Ridser og mærker. Tekstiler med pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 229