YNGVE FUNKEGÅRD. Komposition, olie på Panel, signeret.

235732. YNGVE FUNKEGÅRD. Komposition, olie på Panel, signeret.

48 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

48 x 37 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 2.693