KRYDIDÅSER og skibe, 15 dele "Pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

235641. KRYDIDÅSER og skibe, 15 dele "Pyro", Wilhelm Kåge, Gustavsberg.

Skibshøjde 18 cm 6 krukker med 5 låg, højde 19,5 cm 6 krukker med 5 låg, højde 12 cm 2 ovnforme størrelse 26 x 20 og 28 x 22 cm.

Brugsslitage, mindre krakeleringer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 3.673