235624. FOODSERVICE, flintvarer, 27 dele, "Hawthorn" Gustafsberg.
9 middagstallerkener, 9 dybe tallerkener, 6 serveringsfade, terrin, kande og sauceskål.
2 dybe tallerkener og et lille serveringsfad med Kantstødt, ellers Brugsslitage med lidt misfarvning, krakelering og slid på indretningen.