Sæt (5). Olie på lærred og Panel. Bl.a. Ernst Söderberg og Ragnar Falk.

23560. Sæt (5). Olie på lærred og Panel. Bl.a. Ernst Söderberg og Ragnar Falk.

31 x 97 cm og mindre.

Mindre krakeleringer og farvetab forekommer.

Få foretaget en gratis vurdering!

31 x 97 cm og mindre.

Antal besøg: 2.057