BRÆNDE, "Scheppach HS 410 Special Edition", 2000'erne.

2355961. BRÆNDE, "Scheppach HS 410 Special Edition", 2000'erne.

Længde ca 82, højde ca 110 cm.
Kommer med brugermanual.

Brugsslitage. Ridser, mærker, overfladerust. Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Kommer med brugermanual.

Antal besøg: 667