HARRY CARLSSON. 2 raderinger og en pastel, signeret.

235580. HARRY CARLSSON. 2 raderinger og en pastel, signeret.

Pastel, signeret, ca. 37x59 cm.
Radering, signeret og dateret 1982, nummereret 2/30.
Radering, insekt, signeret og nummereret 13/30, ca. 24x13 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 975