BORDPLADE, 5 dele, århundredeskiftet 1900.

23555. BORDPLADE, 5 dele, århundredeskiftet 1900.

Guirlander af prismer, bredde 54, tot. længde 284 cm, specialbygget kuffert til transport og opbevaring medfølger.

Slid, 2 guirlande længder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.243