LLUÍS CANALS. Bemærk.

LLUÍS CANALS. Bemærk.
2354437. LLUÍS CANALS. Bemærk.

Akvarel på papir
Signeret, dedikeret og dateret 1947
32,2x25,4 cm.

Oxidation.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Akvarel på papir
32,2x25,4 cm.

Oxidation.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 143