ET MODERNE 9 CARAT KLOWNE-VÆNDING AF GULD.

2353855. ET MODERNE 9 CARAT KLOWNE-VÆNDING AF GULD.

Med leddelte dele, sat med otte farvede sten til hans pels, 5,2 cm lang, 12 g brutto.

generelt god brugt stand, med brugsspor, overfladeridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rushbrooks Auctioneers
Antal besøg: 387