BOUILLETTELAMPE, marmor og messing, Empire-stil, 18/1900-tallet.

235222. BOUILLETTELAMPE, marmor og messing, Empire-stil, 18/1900-tallet.

Lysestage, imperium, 1800-tallet. To lysarme, højdejusterbar lysestage. Base i marmor.
Højde 40,4 cm.

Skærm mangler.
Brugsslitage, ny møtrik under.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 40,4 cm.

Skærm mangler.

Antal besøg: 1.444