TÆPPE, Rulleark, Signeret N, 243 x 167 cm.

235167. TÆPPE, Rulleark, Signeret N, 243 x 167 cm.

Blå tone, signeret N.

Brugsslitage og plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

Blå tone, signeret N.

Brugsslitage og plet.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besøg: 1.615