PIDESTAL, forgyldt træ med dobbelte marmorplader, 20. århundrede.

235127. PIDESTAL, forgyldt træ med dobbelte marmorplader, 20. århundrede.

Fødder i form af løvepoter Grøn/brun marmor Højde 65 cm 24,5x24,5 cm.

Brugsslitage, malingstab, mindre afslag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 950